Online prodej vstupenek

Q

cokoli

cokoli

Vybrat sektor a typ lístku
Sektor ČERNÁ 599
Sezení na černých židlích v třetím sektoru.

Sektor ČERNÁ – invalidní vozík 599
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. Umístění v rámci černého sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

Sektor BÍLÁ 749
Sezení na bílých židlích v druhém sektoru.

Sektor BÍLÁ – invalidní vozík 749
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. Umístění v rámci bílého sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

Sektor ČERVENÁ VIP 1.099
Sezení na červených polstrovaných židlích, v ceně je deka s výšivkou a pláštěnka, sezení v čelních řadách nejblíže k jevišti.

Sektor ČERVENÁ VIP – invalidní vozík 1.099
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. V ceně je deka s výšivkou a pláštěnka, umístění v čelních řadách nejblíže k jevišti. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře je povinen zakoupit si vlastní VIP vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

Zakoupení vstupenek

Možné pouze přestřednictvím našich webových stránek, resp. systému Ticketware. Vstupenky zakoupené přes systém Ticketware Vám po zaplacení přijdou automaticky do e-mailu. Často se stává, že e-mail spadne do složky SPAM. Pokud je nenaleznete ani tam, kontaktujte podporu na email help@cinemaware.eu.

Pomoc

V případě problémů se zakoupením lístků kontaktujte podporu Ticketware na e-mail help@cinemaware.eu.

Firemní vstupenky

V případě zájmu o skupinovou vstupenku (5 a více kusů) hrazenou fakturou nás kontaktujte na email slavek.madera@crossgroup.cz.

Facebook