Online prodej vstupenek

Cena od 599 Kč

Vybrat sektor a typ lístku

SEKTOR 3 599
Sezení na židlích v třetím sektoru.

SEKTOR 3 – invalidní vozík 599
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. Umístění v rámci černého sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

SEKTOR 2 799
Sezení na židlích v druhém sektoru.

SEKTOR 2 – invalidní vozík 799
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. Umístění v rámci bílého sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

SEKTOR 1 VIP 1.199
Sezení na židlích v čelních řadách nejblíže k jevišti. V ceně je deka s výšivkou a pláštěnka.

SEKTOR 1 VIP – invalidní vozík 1.199
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. V ceně je deka s výšivkou a pláštěnka, umístění v čelních řadách nejblíže k jevišti. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře je povinen zakoupit si vlastní VIP vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

Zakoupení vstupenek

Možné pouze přestřednictvím našich webových stránek, resp. systému Ticketware. Vstupenky zakoupené přes systém Ticketware Vám po zaplacení přijdou automaticky do e-mailu. Často se stává, že e-mail spadne do složky SPAM. Pokud je nenaleznete ani tam, kontaktujte podporu na email support@entradio.cz.

Pomoc

V případě problémů se zakoupením lístků kontaktujte podporu Ticketware na e-mail support@entradio.cz.

Firemní vstupenky

V případě zájmu o skupinovou vstupenku (5 a více kusů) hrazenou fakturou nás kontaktujte na email slavek.madera@crossgroup.cz.

Facebook