fbpx

Online prodej vstupenek

599,-  Sektor D žlutý

799,-  Sektor C zelený

999,-  Sektor B modrý

1 299,-  Sektor A červený VIP

Rozmístění sektorů

Sektory bílá paní 2024
SEKTOR ŽLUTÝ D 599 Kč
Sezení na židlích ve žlutém sektoru.

SEKTOR ŽLUTÝ D – invalidní vozík 599 Kč
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. Umístění v rámci žlutého sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

SEKTOR ZELENÝ C 799 Kč
Sezení na židlích v zeleném sektoru.

SEKTOR ZELENÝ C – invalidní vozík 799 Kč
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. Umístění v rámci zeleného sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

SEKTOR MODRÝ B 999 Kč
Sezení na židlích v modrém sektoru.

SEKTOR MODRÝ B – invalidní vozík 999 Kč
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. Umístění v rámci modrého sektoru. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře není povinen zakoupit si vlastní vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

SEKTOR ČERVENÝ VIP 1.299 Kč
Sezení na židlích v čelních řadách nejblíže k jevišti. V ceně je deka s výšivkou a pláštěnka.

SEKTOR ČERVENÝ VIP – invalidní vozík 1.299 Kč
Místa označena invalidním vozíkem jsou určena výhradně pro návštěvníky na invalidním vozíku. V ceně je deka s výšivkou a pláštěnka, umístění v čelních řadách nejblíže k jevišti. Dispozici místa v rámci daného sektoru produkce vždy upraví dle místních podmínek a bezbariérové dostupnosti. Případný doprovod vozíčkáře je povinen zakoupit si vlastní VIP vstupenku, místo mu bude automaticky rezervováno vedle umístění vozíku.

Zakoupení vstupenek

Možné pouze přestřednictvím našich webových stránek, resp. systému ENTRADIO. Vstupenky zakoupené přes systém ENTRADIO Vám po zaplacení přijdou automaticky do e-mailu. Často se stává, že e-mail spadne do složky SPAM. Pokud je nenaleznete ani tam, kontaktujte podporu na email support@entradio.cz.

Pomoc

V případě problémů se zakoupením lístků kontaktujte podporu Ticketware na e-mail support@entradio.cz.

Firemní vstupenky

V případě zájmu o skupinovou vstupenku (5 a více kusů) hrazenou fakturou nás kontaktujte na email produkce@strasidlonazamku.cz.

Facebook